top of page

Платформа для розгортання та супроводження державних електронних реєстрів

основа для подальшої цифрової трансформації України 

  Основа будь-якої цифрової держави — це електронні реєстри з якісними даними та їх швидкий обмін між різними держорганами. З цією метою Міністерство цифрової трансформації та Держспецзв’язку створили сучасну платформу, яка дозволяє швидко створювати, розгортати й керувати державними реєстрами та послугами. 

 Платформа для розгортання та супроводження державних електронних реєстрів - це інструмент для швидкого створення, розгортання і керування державними реєстрами та ефективного надання публічних послуг, в тому числі онлайн. 

мікросхеми, digitalbackgroud

На Платформі реєстрів можна не лише створювати нові, а й технічно переробити і поступово переносити застарілі реєстри. 

мікросхеми, digitalbackgroud

Платформа дозволяє швидко та дешево розробити нові реєстри і державні послуги. І при цьому забезпечує високий рівень безпеки та зручності для користувачів.

мікросхеми, digitalbackgroud

Усі зміни на платформі відбуваються через бізнес-процеси, що унеможливлює несанкціоновані зміни даних та усуває корупційні ризики.  

мікросхеми, digitalbackgroud

Опанувати інструменти розробки на платформі можна легко і швидко. Передбачене навчання та консультації для розробників.

Доступ до інформаційної системи

Доступ до ІС «Платформа» надається технічним адміністратором

ДП «Українські спеціальні системи» на підставі договору

 ДОГОВІР ПРО ПРИЄДНАННЯ ДО 

 СЕРЕДОВИЩА ІНФОРМАЦІЙНОЇ   СИСТЕМИ 

Окремо виділене програмне та апаратне забезпечення для сталого, надійного та захищеного функціонування ІКС Платформи для адміністрування, ведення та хостингу електронних реєстрів

 ДОГОВІР ПРО ПРИЄДНАННЯ ДО 

 СЕРЕДОВИЩА РОЗРОБКИ 

Окремо виділене програмне та апаратне забезпечення для створення електронних реєстрів командами розробників

 ДОГОВІР ПРО ВИКОРИСТАННЯ 

 ІНФОРМАЦІЙНОЇ СИСТЕМИ 

Надання інстансу «Платформи» для створення, адміністрування, ведення та зберігання публічних електронних реєстрів власниками реєстрів

Як працює Платформа реєстрів? 

 

 • Платформа реєстрів – це цифровий бекенд, тобто технологічна основа системи, на якій можна створювати бази даних чи розгортати реєстри, що накопичують та обробляють дані.

 • Ця платформа оснащена високорівневою системою захисту від кібератак, збереження даних та інформації.

 • Платформа поєднана із системою ідентифікації, електронними підписами, Трембітою та іншими державними сервісами. Вона містить кабінет чиновника та багато іншого функціоналу.

 • Таким чином платформа реєстрів допоможе налагодити зручну взаємодію та якісний обмін даних між різними держорганами.

 • Платформа працює за принципом Wordpress – системи управління вмістом, яка дозволяє створювати та керувати сайтами без необхідності програмування.

Для чого створювати реєстри та цифрові послуги на Платформі реєстрів? 

 

 • Якщо створювати цифрову послугу чи окремий реєстр без платформи, то все потрібно будувати з нуля: і базу даних, і захист, і систему розподілу прав користувачів. Хоча такі системи у кожному реєстрів дублюються. 

 • Реєстри розрізняються двома ключовими аспектами: структурою бази даних і бізнес-процесами. Наприклад, у одному реєстрі фіксують дані про створення компаній, а в іншому донори крові. Це різні бізнес-процеси, але все інше: система захисту даних, розподіл прав, кабінет чиновника та інший функціонал повторюється.

 • Платформа створена таким чином, що кожен новий реєстр буде створюватися на базі програмного забезпечення, яке уже містить у собі всі ці елементи. Розробникам залишається лише створити структуру бази даних і описати бізнес-процеси. Таким чином платформа дуже спростить і пришвидшить процес створення цифрових послуг та реєстрів.

Переваги Платформи реєстрів
у Національному Центрі резервування

векторне зображення, сервери, інфраструктура

Інфраструктура: 

Використання систем резервного та безперебійного живлення, систем контролю температури та охолодження, дотримання суворих вимог протипожежної безпеки, моніторинг параметрів роботи обладнання та інфраструктури і оперативного реагування. 

Реалізовано суворий контроль доступу, шифрування, бекапи, створені територіально відокремлені єдині основний та резервний захищені ЦОД. 

масштабованість, серверне обладнання

Масштабованість:

Розроблені з урахуванням потенційного зростання обсягів даних, сервери мають модульну структуру, яка дозволяє додавати нові сервери або збільшувати сховища даних, у разі необхідності, та спеціальний мобільний пересувний рухомий комплекс.

КСЗІ, захист інформації

КСЗІ:

Побудована та сертифікована Комплексна система захисту інформації (КСЗІ) разом із повним комплексом криптографічного та технічного захисту інформації забезпечують високий рівень безпеки, ефективний контроль над доступом та запобігають можливим загрозам для цілісності та конфіденційності оброблюваної інформації. Ці заходи забезпечують надійний захист важливих даних від потенційних атак та забезпечують відповідність високим стандартами безпеки.

технічна підтримка, комп'ютерні технології

Технічна підтримка:

Технічна підтримка для швидкого вирішення можливих питань та забезпечення стабільної роботи обладнання.

технічна база, віртуальні послуги

Сучасна технічна база:

Використання передових технологій та обладнання для забезпечення сучасної технічної бази центрів обробки даних.

Інші послуги Національного центру 
 

bottom of page