top of page

Резервування та зберігання

послуги Національного центру резервування державних інформаційних ресурсів

Archive-аs-a-Service – сервіс кіберзахисту

AaaS  

(Archive as a Service)

 

Архів як сервіс

зберігання (архівування) резервних копій державних електронних інформаційних ресурсів, отриманих як від системи, так і безпосередньо від користувачів

Backup-Recovery-as-a-service

BRaaS

(Backup Recovery as a Service)

 

Бекап як сервіс

сервіс кіберзахисту, що полягає у забезпеченні резервного копіювання державних інформаційних ресурсів та їх відновлення

Disaster-recovery-as-a-service

DRaaS

(Disaster recovery as a service)

Післяаварійне відновлення

відмовостійка інфраструктура для розгортання віртуальних платформ та забезпечення післяаварійного відновлення критичних сервісів за допомогою систем BRaaS та AaaS

Комп'ютерний чіп

Що таке резервування та зберігання?

 

Систематичне створення копій державних інформаційних ресурсів з метою забезпечення доступу до даних у випадку втрати або пошкодження основної інформації. Забезпечення можливості швидкого відновлення роботи систем та уникнення втрат даних.

Кому і для чого потрібна послуга резервування та зберігання?

Послуга резервування та зберігання є корисною для різних категорій користувачів, оскільки вона спрямована на забезпечення надійності, безпеки та доступності важливої інформації, включаючи дані, які є критичними для функціонування держави. Основні категорії, кому потрібна ця послуга: Державні та місцеві органи влади, підприємства, організації, національні центри та інфраструктури, медичні та фінансові установи, індивідуальні користувачі та приватні особи. абезпечення надійності та доступності державних інформаційних ресурсів, включаючи дані, які є критичними для функціонування держави.

Переваги резервування та зберігання даних
у Національному Центрі резервування

сервери

Інфраструктура: 

Використання систем резервного та безперебійного живлення, систем контролю температури та охолодження, дотримання суворих вимог протипожежної безпеки, моніторинг параметрів роботи обладнання та інфраструктури і оперативного реагування.

Фізична безпека:

захищений сервер

Завдяки стратегічному розташуванню, центри обробки даних Національного центру надійно захищені від негативного впливу навколишнього середовища, стихійних лих, можливих ворожих обстрілів, тощо.

Реалізовано суворий контроль доступу, шифрування, бекапи, створені територіально відокремлені єдині основний та резервний захищені ЦОД. 

маштабування, сервер

Масштабованість:

Розроблені з урахуванням потенційного зростання обсягів даних, сервери мають модульну структуру, яка дозволяє додавати нові сервери або збільшувати сховища даних, у разі необхідності, та спеціальний мобільний пересувний рухомий комплекс.

Технічна підтримка:

технічна підтримка

Технічна підтримка для швидкого вирішення можливих питань та забезпечення стабільної роботи обладнання.

Сучасна технічна база:

компьютерні технології

Використання передових технологій та обладнання для забезпечення сучасної технічної бази центрів обробки даних.

Інші послуги Національного центру 
 

bottom of page